1.Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu sunum ve poster özetleri SCI-E olan

Journal of Clinical Research in Pediatric Endocrinology

dergisinde ingilizce supplement olarak online yayınlanmıştır.

Katılımcılar dergi web sitesinden özetlerine ulaşabilirler.

 

POSTER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sempozyumumuz Türk Tabipleri Birliği tarafından kredilendirilecek olup kredi puanı 23'tür. Kredilendirmeden yararlanmak isteyen tüm hekimlerin online başvuru sırasında vatandaşlık  
numarası ve mail adresini girmesi zorunludur. TC numarası bulunmayan kayıtlar kredilendirme için dikkate alınmayaktır.

 

En Güncel Bilgileri Sizelere Ulaştırabilmemiz İçin,
Lütfen Mail Listemize Üye Olun.

 

ŞEHİR TURLARI
KONAK – KARŞIYAKA – KORDON – ASANSÖR - ÇEŞME – ALAÇATI - ( Talebe göre ücretlendirilecektir.)

Sabah 08:45'de otelden alınıyorsunuz ve turumuza başlıyoruz. Öncelikle İzmir Konak Meydanından vapura binerek Karşıyaka’ya geçiyoruz ve Ulu Önder M.Kemal ATATÜRK’ün Annesi Zübeyde Hanım'ın Mezarını ziyaret ediyoruz. Kısa bir yürüyüşün sonrasında Karşıyaka’dan ayrılarak Konak Meydanına geçiyoruz. Burada Kordon gezisi, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Burada özel bir plajda ( giriş, şezlong, şemsiye ekstra ) serbest zaman arzu eden misafirlerimiz için yüzme molamızın ( Hava şartları müsait olduğu takdirde ) ardından Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş.

Rota: İzmir - Çeşme ( 80 Km)  Çeşme – Alaçatı ( 10 Km )  Alaçatı  - İzmir ( 90 Km )

 

 

 

 

 

 

 

BERGAMA TURU ( Talebe göre ücretlendirilecektir.)

Sabah 08:45'de otelden alınıyorsunuz ve turumuza başlıyoruz. Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Bergama’ya doğru yola koyuluyoruz. Şehir içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon’nun yönetim merkezi konumundaki Akrapol’e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar çekiyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya’ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı gibi hafızalarınızdan silinmeyecek kalıntılar göreceksiniz. Bergama şehir merkezinde bulunan ve Hristiyanlığın 4 İncilinin ve temel kurallarının kabul edildiği, Ekümenik toplantılarının yapıldığı Anadolu toprakları üzerinde bulunan 7 kiliseden biri olan aynı zamanda haç merkezi Kızıl Kuleyi görmeye gidiyoruz. Buradaki anlatımlar ardından yöreden çıkan Onyx Taşı atölyelerini ziyaret ederek taş hakkında bilgi alıyoruz ve alışveriç için serbest zaman veriyoruz, ardından dönüş.

Rota: İzmir - Bergama - ( 102 Km ) - İzmir ( 102 Km)

 

 

 

 

 

 

EFES - MERYEM ANA EVİ- ŞİRİNCE ( Talebe göre ücretlendirilecektir.)

Sabah 08:45'de otelden alınıyorsunuz ve turumuza başlıyoruz. İlk olarak Meryem Ana evini ziyaret ediyoruz. Hellenistik ve Roma çağlarının en görkemli şehri olan Efes Antik Kenti gezisi ile devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra, İlk çağda dünyanın yedi harikasından biri sayılan Artemis Tapınağını ziyaret ediyoruz. Selçuk müzesi ve St John Kilisesi gezisi ardından, Bölgenin en güzel köylerinden biri olan Şirince Köyü ziyareti ile turumuzu bitiriyoruz. Akşam saatlerinde İzmir'de oluyoruz.

 

 

 

 

 

 

**Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için Motto Turizm ile irtibata geçiniz.

Online Kayıt
E-mail Aboneliği
En Güncel Bilgileri Sizelere Ulaştırabilmemiz İçin,
Lütfen Mail Listemize Üye Olun.
Güncel Bilgiler
POSTER LİSTESİ
... Devamı için tıklayınız
Bilimsel Program
26.02.2015 09.00-09.30 Açılış 09.30-10.15 Konferans I. Oturum başkanları: ‘Endokrin... Devamı için tıklayınız
Düzenlenecek Kurslar
Genetikte Temel Kavramlar (40 kişi) Cinsiyet Gelişim Bozukluklarında Kullanılan Moleküle... Devamı için tıklayınız
İLETİŞİM
BİLİMSEL SEKRETERYA Doç. Dr. Hüseyin Onay Doç. Dr. Samim Özen Doç. Dr. Mehmet Erdoğan... Devamı için tıklayınız
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.